Projekt Fincentrum Reality

Divize Fincentrum Reality byla založena dceřinou společností Fincentrum v říjnu minulého roku. Prostřednictvím geniálního spojení sítě finančních poradců a realitních makléřů pod jednou značkou vzniká nový hráč na trhu realit s jedinečným know-how a potenciálem. Unikátní know-how spočívá v obrovské síti finančních poradců Fincentra a jejich klientů. Každý z klientů si minimálně jednou za život kupuje nějakou nemovitost nebo ji naopak prodává, což je informace, kterou klient konzultuje se svým poradcem. Poradce pro klienta připravuje hypotéku nebo naopak jak investovat a vhodně uložit volné finanční prostředky po prodeji nemovitosti.

V každé z těchto situací je obchod přidělen realitním makléřům Fincentra. Ti mají možnost odvést pro klienty tu nejkvalitnější práci, protože to nejtěžší – sehnat klienta, v jejich práci odpadá. Realitní makléři pracují s klienty, kteří již několik let využívají služby Fincentra a díky tomu má každý makléř, který u nás pracuje obrovské zázemí a vysoký obchodní potenciál.

Realitní divize je efektivní i pro finanční poradce, kteří vytěžují všechny klienty, kteří chodí na prohlídky nemovitostí. Poradci zpracovávají hypoteční úvěry pro klienty, kteří si nemovitost koupí, zároveň i pro ty, kteří si nakonec vyberou jinou nemovitost.