Spolupracujte se mnou

Moje cíle

Mým cílem je do roku 2020 vybudovat nejsilnější tým ve financích na českém trhu. Společně s dalšími třemi kolegy máme sílu 1.200 poradců a dlouhodobě usilujeme o udržení vysoce nadprůměrné kvality práce pro klienta, díky které se k nám vrací zákazníci. Dokonce se na nás obrací konkurence, aby s námi spojila svou energii a navlíkla náš dres.

Opíráme se o synergii s realitní divizí, která nám generuje stálý přísun hypoték a tím pádem jistotu práce pro naše poradce. Opíráme se o nejlepší IT nástroje pro klienty, jako jsou MůjŠanon na obsluhu všech produktů od penzijního účtu po investice, naši poradci a manažeři šetří svůj čas díky využívání odborných asistentů, kteří jim připravují práci, dělají za ně administrativu a jsou k ruce klientům s jejich potřebami.

Mým cílem je mít skvělou rodinu, na kterou mám dostatek času, a poskytl jsem jim bezpečné zázemí v podobě pěkného bydlení s dostatkem prostoru. Chci vedle sebe po mém boku mít šťastnou a usměvavou ženu, která ve mně má slušného manžela, přítele a pro své děti dobrého tátu. Chci jít jako člověk vzorem, a chci aby mne lidé popisovali jako “dobrého chlapa”.

Mým cílem je starat se správně o svůj majetek a firmy, do svých projektů získávat a začleňovat další skvělé lidi, kteří chtějí pohnout s finanční gramotností klientů, chtějí se učit nové fungující postupy, kteří jsou draví a chtějí vydělávat peníze, a kteří chápou moji vizi udržitelnosti.

Jedním z mých hlavních cílů je přispívat k dobrým vztahům ve všech kolektivech, ve kterých mám roli, od Fincentra, přes Squashpoint, až po náš hokejový tým amatérů, protože s úsměvem jde život lépe a mám možnost si každý den vybrat, jestli se chci na svět a problémy mračit, a nebo je brát jako jeho součást a s klidem.

Moje plány

V nejbližších letech chci nastolit životní rovnováhu mezi prací, rodinnou a vlastním já.

Pro mě osobně je hodně důležitý sport a osobní hobby, ať už je to rybaření s partou kamarádů nebo čtení knih. V minulosti jsem 85 % času trávil prací, od svých 30 let se tento poměr snažím mírnit, což je těžké, protože jsem si vybral práci, kterou dělám rád a nevadí mi jí trávit čas.

Můj plán obsahuje rodinu, výchovu a podporu dětí, udržování své fyzické u duševní schránky. Chci v týdnu pracovat pouze 4 dny ze 7, abych mohl dostatečně makat na svých pracovních cílech, a u toho měl čas koukat se kolem sebe a užívat si život, kamarády, rodinu, cestování a hokej.

A něco pro vás

Pojďme tu horu překonat spolu.

Pokud si myslíte, že si můžeme být vzájemně prospěšní, pokud máte chuť něčeho dosáhnout a hledáte něco nového, impuls, partu lidí s dobrými vztahy, a k tomu systém, kariéru, a garantované podmínky pro úspěch, budu rád Vaše první volba. Zavolejte mi, napište mi, pokud máte chuť se v životě dostat dál.

Nabízím možnost spolupracovat v oblastech: finanční poradenství a správa majetku, reality, sportovní odvětví, stavebnictví, development a podpora mladých talentů.

Děkuji Standovi za podporu a skvělá doporučení – díky naší spolupráci vím, že lidi, kteří pro nás pracují, mají budoucnost právě v naší firmě. Ví, co je čeká, co se plánuje a co mohou mít. … a že držíme slovo. Jsme pro ně partnery, u kterých mají jistotu dobré práce, skvělého kolektivu, perfektního přístupu i odměny.

Martin Dušek

Squashpoint a.s.
Standa má spoustu různých dovedností a vlastností, ale za tu nejvýznamnější budu vždycky považovat jeho schopnost vyřešit vše nekonfliktně. Tam, kde by jiní řvali, se Standa zamyslí a najde konstruktivní řešení. Standa inspiruje své okolí, umí myslet podnikatelsky, strategicky a přitom si zachovat čistý štít. S takovým parťákem je radost hrát.

Martin Lípa

Fincentrum Reality
Standa je 12 let mým obchodním partnerem, vážím si ho za jeho pracovitost. Má nezaměnitelnou intuici na strategická rozhodnutí a schopnost „číst lidi“.

Filip Zadražil

Fincentrum, finanční poradenství