Pár slov o mě

Představte si lva, s jeho hřívou, s jeho majestátností, jak kouká na svého soupeře, respektuje ho a nepodceňuje ho, snaží se analyzovat jeho silné a slabé stránky, jeho rychlost, nebezpečnost pro sebe, a pak se vrhne do útoku… K tomu přidejte 15let zkušeností ve finančním průmyslu, kde každý rok vydá za 5 normálních let života, kde musíte našlapovat mezi vztahy, učíte se diplomacii ke klientovi, rvavost proti konkurenci, a potřebujete se jako vysoký manažer naučit rozhodovat. Do toho děláte s lidmi dlouhodobě, opakovaně, nemůžete na ně jako lev řvát, ale naopak se k nim potřebujete naučit chovat s respektem, s vědomím, že zítra nebo pozítří se zase potkáte na schůzce, a budete spolu pracovat dál.

Mojí motivací je pomáhat ostatním lidem, poradenství i ostatní projekty dělám proto, abych něco někam posunul – k lepší kvalitě, k vyššímu zisku, k radosti z povýšení, ke společnému týmovému jásotu nad dokončeným projektem.

Nemám rád organizování společenských akcí, ale jsem rád mezi lidmi. Nemám rád dovolené, ale přitom velmi rád a hodně cestuji s krosnou po světě, a uvědomuji si rozdíly mezi jednotlivými částmi světa, kulturami, lidmi…

Moje vize je lepší Česko, kde lidé lépe rozumí svým financím a nebo tomu jak pracovat s časem, že jsou to jejich zdroje. Moje vize je projíždět Českem na místa, na kterých máme kanceláře nebo další projekty a vidět lidi, jak se smějí, jak pracují s chutí, protože vědí, proč pracují. Přeji si vidět naše spokojené pracovníky, spokojené zákazníky, rovnováhu mezi ziskem a užitkem, a chci aby to celé fungovalo dlouhodobě. Moje vize je udržitelnost.

0
ÚSPĚŠNÝCH PROJEKTŮ
1
SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
1
LET ZKUŠENOSTÍ V OBORU