Mados Group – Smysl a cíl

Nejnovější projekt, kterým se zabývám, je z oblasti stavebnictví. Každý den jsem viděl v kanceláři, jaké nemovitosti klientům financujeme, za kolik, jaké jsou jejich požadavky, a tak když jsem dostal možnost vstoupit jako developer do nového oboru, bral jsem to jako výzvu.

V roce 2016 jsem koupil první 2 lokality vhodné pro výstavbu 24 domů, respektiva druhá lokalita vhodná pro výstavbu 5 bytových domů po 10 bytech. Na obou projektech se začalo pracovat z hlediska projekční práce. Můj tým architekt, projektant, právník, se začal krok po kroku blížit k cíli. V roce 2017 jsem přikoupil bytový dům v Praze, abych na něm opět připravil projekt na přístavbu 3.patra. První projekt má nyní v prosinci 2018 vydané Územní Rozhodnutí k zasíťování nakonec dokonce 30 pozemků a k následné výstavbě dřevostaveb. Třetí projekt zde v Praze je připraven k prodeji, z kapacitních důvodů jsem se rozhodl ho předat dál.

Cílem je mé činnosti na Madosu je vytvořit přidanou hodnotu, nachystat k realizaci projekt, a pak se do něj pustit buď sám za podpory mých kolegů z Fincentra a Fincentra Reality, kteří prodají a zafinancují pozemky/ domy, nebo projekt přenechat někomu většímu. Na tomto celém spolupracuji s kolegy poradci a realitními makléři a nazývám to sám pro sebe “realitní synergií”.